fbpx
Personaaltreener Laura Koobas. Bomba

Minust

Olen naine, elukaaslane ja ema.  Ma armastan tervislikku ja aktiivset eluviisi ning hindan kvaliteetset toitu. Kodu südames ehk köögis viibin ma tihti…Seal saavad kokku värskus, erinevad maitsed ja mu armastus toidu vastu! Ma naudin kokkamist ja oma keha eest hoolitsemist.

Olen läbinud erinevaid erialaseid koolitusi ja täiendan end pidevalt. Esile tooksin Fitness Academy of Finland personaaltreeneri koolituse, sest sealt sai alguse minu teekond treenerina. Usun, et on vaja pidevalt juurde õppida, et pakkuda parimat ja aidata kliente nende eesmärkide saavutamisel. Hetkel täiendan enda teadmisi Girls Gone Strong Academy kursusel, et omandada Women’s Coaching Specialist ning Pre- & Postnatal Coaching sertifikaadid.

Varasemalt olen tegelenud ka bikiinifitnessiga, kus saavutanud märkimisväärseid tulemusi nii Eestis kui mujal Euroopas.

Personaaltreenrina olen töötanud alatest 2017.a. Bomba treeningstuudios juhendan rühmatreeninguid ja personaaltreeninguid.

Treeningutel ja aktiivsel eluviisil on minu elus väga suur roll ning eriti oluliseks pean neid just selleks, et tunneksin ennast energilise ja elavana. Mina usun sellesse, et trenn annab meile energiat ja see suurepärane enesetunne peale trenni on niivõrd mõnus! Hea füüsis on selle kõige juures vaid boonuseks!

Tule minuga trenni ja näitan Sulle, et juba üks trenn mõjutab oluliselt meie meeleolu ja iga trenniga saavutad aina parema enesetunde!

Grupitreeningud
Personaaltreening

© 2022 Bomba | e-poe tegemine vvunk